Коригуюча білизна шкодить здоров’ю?

дане питання викликає безліч суперечок. Багато років медики воюють з виробниками білизни, що коригує і стягує, і наполегливо рекомендують покупцям не зловживати цими аксесуарами. У свою чергу виробники з кожним роком удосконалюють свою продукцію і випускають безшовні моделі, моделі з інноваційних тканин, що дихають, або використовують інші премудрості.

коригувальна білизна - за і проти

Головна причина розбіжностей утому, що як би не намагалися виробники – білизна була і матиме ефект, що стягує, а значить перешкоджати природній циркуляції крові, порушувати лімфоток, здавлювати внутрішні органи і погіршувати роботу дихальної системи. Більше того, постійне носіння коригуючої білизни порушує природні функції м’язового корсета, послаблює м’язи спини, таза, внаслідок чого хребет не витримує навіть мінімальних навантажень. воно шкідливе здоров’ю? Тортики теж шкідливі здоров’ю, і цукор, і сіль – ” біла смерть ” . Правильний вихід із ситуації є – не потрібно відмовлятися від коригувальної білизни, але носити їїслід суворо дозовано, вибирати правильний розмір та обов’язково враховувати протипоказання. Протипоказання: варикоз, дерматити та шкірні захворювання, гіпертонія, тромбофлебіт, новоутворення та пухлини.

вид тягаючої білизни залежить від зони, якій необхідна корекція. -content/uploads/2014/03/korrektirujushee-bele-02.jpg”>боді робить осину талію Корсет дозволяютьпідняти груди і зробити осиною талію

Корсет і боді дозволяють підняти груди і зробити осиною талію.

трусики прибирають зайві сантиметри з області тазу Трусики із завищеною талією зменшать талію шорти прибирають зайві сантименти з області живота, талії, стегон та сідниць.

Труси та шорти прибирають зайві сантименти з області живота, талії, стегон та сідниць.

Стягуючий пояс прибере пару сантиметрів у зонах живота, боків і талії

Зтягуючий пояс призначений для зони живота, боків і талії.

Легінси і колготки надають ефект від талії до кісточок.Легінси і колготки мають ефект від талії до щиколоток. /uploads/2014/03/korrektirujushee-bele-09.jpg”>коригуюча сукня коригуючий комбінезон

Є ще коригуючі сукні, майки, топи, панталони, комбінезони.

Особливо варто відзначити компресійну білизну, яку призначає лікар. Це компресійні колготки, до/післяпологові або післяопераційні бандажі, пояси та інше. Найбільше медики обурюються через те, що переважна більшість жінок неправильно вибирає розмір коригуючої білизни (найменший) і одягає його щодня – у цьому основна проблема. Коригуюча білизна не шкодить здоров’ю, шкодить здоров’ю її неправильна експлуатація. Адже лікарі не забороняють його носити, вони закликають незловживати.

Запам’ятайте 3 основні правила:

  • Носити коригувальну білизну можна не більше 10 -12 годин на тиждень.
  • Вибирати коригувальну та тягнучу білизну потрібно розмір у розмір. (тільки в особливих, дуже рідкісних, поодиноких випадках, коли ну просто кров з носа потрібно бути на висоті – побачення, вечірка, звана вечеря, вручення Оскара – можна надягати білизну на розмір менше.)
  • Враховувати протипоказання : варикоз, дерматити та шкірні захворювання, гіпертонія, тромбофлебіт, новоутворення та пухлини.

Не зловживаємо, вибираємо правильний розмір, враховуємо протипоказання. З огляду на ці правила ви зі спокійною совістю і без шкоди здоров’ю можете носити білизну, що коректує.

Додати коментар

Ваш адрес email не будет опубликован.